Prima Pagina » Arhiva Medicala » coldrex hotrem lemon plicuri

coldrex hotrem lemon plicuri

Coldrex Hotrem Lemon

Coldrex Hotrem Lemon

Prospect Compozitie: Fiecare plic contine paracetamol 750 mg, clorhidrat de fenilefrina 10 mg, acid ascorbic 60 mg. Ambalajul contine 5 plicuri, fiecare plic continand 5 g pulbere. Actiune: Pulberile de Coldrex HotRem Lemon contin paracetamol- analgezic si antipiretic, clorhidrat de fenilefrina- decongestionant nazal (desfunda nasul si sinusurile, ajutandu-va sa respirati mai usor) si acid ascorbic- […]